Obchodné podmienky

Vitajte v sekcii Maloobchodné podmienky.

Pri nákupe tovaru nad 25€, je poštovné a balné ZDARMA v rámci Slovenskej republiky!

Spôsob objednania:

Detské papuče ViGGaMi , BEFADO , RENBUT , BEPPI a detský textil Disney môžete objednať cez náš eshop alebo e-mailom na info@detskepapuce.sk , kde následne Vám budú zaslané podklady pre platbu. 

Vnútorne dĺžky u papučiek ViGGaMi a Renbut sú merané podľa vnútornej vložky (v cm). Vnútorne dĺžky u papučiek Befado sú merané podľa skušobnej vložky (v cm). Obuv Befado neobsahuje vnútornú vložku.

Veľkosti u detského textilu Disney sú udávané v cm podľa výšky postavy dieťaťa. Farby na obrázkoch nachádzajúcich sa pri inzerátoch sa môžu málo odlišovať.

Telefonické objednávky vybavujeme každý pracovný deň od pondelka do piatku v čase od 8.00 do 16.00 hod na tel. čísle  0905313144

 

Spôsoby doručenia a platby:

  1. Po nabehnutí platby na náš účet vedený v Slovenskej sporiteľni 5027217237/0900 Vám balík  zašleme 2.triedou Slovenskou poštou.  Poštovné a balné pri odbere 1ks tovaru je 2,00 € s DPH.  Pri nákupe do 25€ ľubovolného druhu tovaru, bude automaticky vypočítaná výška poštovného a balného, na ktorú budete automaticky upozornení pri objednávke ešte pred jej samotným odoslaním. Pokiaľ nebude objednávka uhradená do 7 dní, bude stornovaná. 
  2. Na dobierku do 30€ .(Treba označiť pri objednávke, kde Vám bude výška dobierkovej sumy automaticky vypočítaná). Pokiaľ  u nás v eshope zakúpite  tovar na DOBIERKU v hodnote nad 25€ , kde poštovné a balné je zdarma, pri dobierke je automaticky pripočítaná suma 1€ za platbu dobierkou.  V prípade ak bude kupujúci objednávať tovar na dobierku priamo na našu emailovú adresu, bude informovaný o výške dobierkovej sumy emailom od pracovníkov www.detskepapuce.sk . Balíky na dobierku sú zasielané Slovenskou poštou. Pokiaľ zákazníkom nebude vyzdvihnutá dobierka, ktorú si cez náš e-shop objednal a tovar si neprevzal, bude mu následne zaslaná faktúra za všetky náklady týkajúce sa  poštovného (t.j. 2-násobné poštovné)!

Uvedené ceny poštovného a balného sú platné len v rámci Slovenskej republiky!

Pri objednávke z Českej republiky budete zvlášť informovaní emailom o výške poštovného a balného, podľa hmotnosti balíka. Zákazníci z Českej republiky môžu platiť len poštovou poukážkou na adresu, ktorá im bude zaslaná po objednávke spolu s vyškou poštovného a balného.

Reklamačné podmienky:

Na tovar sa vzťahuje zákonom stanovená záručná doba 24 mesiacov. Ak zistíte chybu tovaru zakúpeného u nás počas tejto záručnej doby informujte nás čo najskôr telefonicky alebo mailom. Reklamácia sa dá uplatniť len s priloženým dokladom o kúpe. V prípade uznania reklamácie Vám bude zaslaná fakturovaná suma za reklamovaný tovar bez nákladov na poštovné.

Záruka sa vzťahuje iba na výrobné chyby. Oprávnenie na záruku zaniká v prípade, že k chybe došlo mechanickým poškodením výrobku, nesprávnym použitím a zaobchádzaním, nesprávnym ošetrovaním, prevádzkovaním tovaru v nevhodných podmienkach a bežným opotrebovaním tovaru.

 

Vrátenie tovaru:

Tovar možno vrátiť bez udania dôvodu do siedmich pracovných dní od jeho prevzatia v pôvodnom stave (nepoškodený) na vlastné náklady len s priloženým dokladom o kúpe. O vrátení tovaru nás vopred informujte e-mailom.                 
 

UPOZORNENIE:

1.  Ak ste si u nás zakúpili tovar v hodnote nad 25€ s DPH, kde poštovné a balné bolo zdarma, tak v prípade vrátenia celej objednávky (prípadne jej časť)  a konečná kúpna suma (tovar, ktorý si ponecháte)nebude viac ako 25€, bude Vám vrátená suma za vrátený tovar znížená o naše náklady na poštovné a balné !!! 

Váha balíka - suma 

 do 500g - 2,00€

 do 1000g - 2,90€

 nad 1000g - 4,00€      

2.  Pokiaľ by suma tovaru, ktorý si ponechávate mala hodnotu viac ako 25€ s DPH bude Vám  vrátená plná suma v hodnote vráteného tovaru.

3.  Pokiaľ ste u nás zakúpili tovar v celkovej sume pod 25€ s DPH ( kde si poštovné a balné hradil kupujúci), bude Vám vrátená iba suma v hodnote vráteného tovaru.

 

 

V prípade ak bude kupujúci objednávať tovar na dobierku v hodnote tovaru nad 25€ priamo na našu emailovú adresu, bude informovaný emailom o celkovej výške dobierkovej sumy od pracovníkov www.detskepapuce.sk .

 

Ochrana osobných údajov:

Prevádzkovateľ internetových stránok www.detskepapuce.sk sa zaväzuje, že poskytnuté údaje budú použité len za účelom uzatvorenia a plnenia zmluvy na základe obchodných podmienok určených predávajúcim. Spracovávané údaje nebudú zverejnené, sprístupnené, ani poskytnuté tretej strane.

 

Výmena tovaru:        

Tovar je možné vymeniť do 7.pracovných dní od jeho prevzatia v pôvodnom stave (nepoškodený), len s priloženým dokladom o kúpe.                 
Všetky náklady na poštovné hradí kupujúci. O výmene tovaru nás vopred informujte e-mailom.

 

Ak máte nejaké otázky ohľadom tovaru alebo obchodných podmienok, radi vám odpovieme na  telefónnych číslach v pracovných dňoch od pondelka do piatku v čase od 8.00 hod – 16.00 hod.

 
TOPlist